Hľadáme nového kolegu, kolegyňu do zabehnutého tímu a plne prístrojovo vybavenej ambulancie všeobecného lekára v Košiciach!

Do ambulancie všeobecného lekára pre dospelých v Košiciach, v centre mesta DIAGMED s.r.o., Mlynská ul.č.26 hľadáme do nášho tímu šikovnú kolegyňu či kolegu z radov Mladých praktikov. Ide o prácu na plný pracovný úväzok, s nástupom ihneď.

Ponúkam prácu pre zodpovedného, nekonfliktného a dynamického kolegu či kolegyňu v zabehnutom pracovnom tíme, ktorý tvoria dve zdravotné sestry a ja ako všeobecný lekár. Vzhľadom na to, že som však aj mamou „na plný úväzok“ dvojročnej dcérke, ktorá začala navštevovať detský kolektív, častejšie sa stáva, že musíme zostať kvôli chorobe doma.

Rovnako mi ale záleží aj na plnohodnotnom fungovaní ambulancie a na pacientoch, ktorí v nej vždy nájdu očakávanú zdravotnú starostlivosť. Dispozícia ambulantných priestorov ponúka dve samostatné vyšetrovne a miestnosti pre dvoch lekárov. Ambulancia je plne prístrojovo vybavená. Personálne, priestorové aj prístrojové podmienky ambulancie sú teda vhodné pre plnohodnotnú prácu dvoch lekárov. Ponúkam nielen dlhodobé a stabilné pracovné miesto v kvalitnej ambulancii, ale aj možnosť ubytovania. Ďakujem za šírenie tejto správy a v ambulancii DIAGMED s.r.o. sa tešíme na nového člena nášho kolektívu.

MUDr. Diana Baranová
0915 835 723
diduska1977@gmail.com